Abonamenty obiadowe

Abonament obiadowy to nowatorska usługa w Poznaniu. Jako jedyni oferujemy codzienne dostawy obiadów z darmowym dowozem, nawet od jednego zestawu obiadowego! Przekonaj się sam jak działa nasz abonament!

Dla kogo Abonament Pana Pyry?

Dla wszystkich! :) Nasz abonament będzie szczególnie wygodny dla:

Studentów - niska cena abonamentu będzie atrakcyjna dla każdego Żaka.
Seniorów i osób samotnych – urozmaicony jadłospis, pozwala utrzymać zdrową dietę bez konieczności wychodzenia na zakupy i męczącego gotowania.
Korposzczurów – dedlajny gonią więc łatwo o fakap dlatego nie trać czasu na codzienne szukanie dostawcy lanczu.
Leniuchów – zamawiasz raz i cały miesiąc nie musisz martwić się obiadem.

Co zyskujesz kupując abonament obiadowy?
Dzięki zakupieniu abonamentu masz więcej czasu dla siebie czy rodziny. Odciążamy Ciebie od codziennych zakupów oraz tzw. „stania przy garach”. Dbamy o to byś każdego dnia nie musiał myśleć co zrobić na obiad. Staramy się mieć bardzo urozmaicone menu, aby trafiało w gusta jak najliczniejszej grupy konsumentów. Nasze menu to nie tylko typowe obiady domowe, ale również dania kuchni włoskiej, meksykańskiej i azjatyckiej. Nad jakością dań czuwa nasz szef kuchni, dzięki temu nasze obiady zdobywają przebojem coraz więcej podniebień.

Nigdy więcej sparowanych zimnych dań!
Od teraz nie będziesz się martwić tym czy zdążysz zjeść ciepły posiłek w trakcie przerwy w pracy. Obiady dostarczamy zimne w specjalnych pojemnikach, które przeznaczone są do podgrzania w kuchence mikrofalowej. To one pozwalają na to, że zjadasz danie o porze dla Ciebie najbardziej dogodnej. Wystarczy bez zrywania folii włożyć pudełko do mikrofalówki na 3 minuty.

Darmowa dostawa do domu i do pracy
Jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku, gdyż dostarczenie zestawu każdego dnia jest bezpłatne. Nie musisz zabierać ze sobą do pracy żadnych pojemników, ponieważ doręczamy posiłek na adres, który wskażesz między godziną 8.00/8.30 a 14. Odróżnia nas również fakt, że nasz Szef Kuchni stawia nie tylko na smak, ale również na to, aby danie każdego dnia było pożywne.  Dzięki nam nawet największy łasuch będzie uraczony. Warto zaznaczyć, że każdy zestaw obiadowy składa się z zupy i dania głównego.

Jaki abonament wybrać?
Do wyboru są trzy opcje:
Pakiet 10 obiadów (5 dni, dla 2 osób) – 159 PLN
10 obiadów dla 1 osoby na 10 dni – 159 PLN
20 obiadów dla 1 osoby na 20 dni – 299 PLN

Jak zamówić?
Wystarczą 3 kliknięcia by zamówić i zapłacić online. Wejdź w zakładkę MENU, wybierz interesujący Cię abonament i zapłać online.  Jeżeli zamówisz przed godziną 9:00, kontaktujac sie pod numerem telefonu 731555565, to dowóz pierwszego dania abonamentowego możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia.